Sign In

Różne typy przedsiębiorców za granica !

Biznes zarządzanie firmą, działalność ...

Różne typy przedsiębiorców za granica !

Postprzez KamilSokołowski » 27 gru 2010, o 08:34

Czytałem o tym i stwierdze że większość Amerykańskich klientów przy korzystaniu ze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością także korzyści podatkowe, ale głównym powodem korzystania z LLC w USA jest jego zwiększona ochrona przed wierzycielami. W General Corporation, formalności muszą być przestrzegane i wierzyciele mogą zniszczyć ochrone osobistą. Te formalności, takich jak akcjonariusze i kierownictwo spotkań i wybory dyrektor może zostać wyeliminowany w LLC, dzięki czemu o wiele trudniej się przebić.

czy to prawda ?
KamilSokołowski
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:12

Re: Różne typy przedsiębiorców za granica !

Postprzez Stanisław Nowak » 27 gru 2010, o 08:38

czytałem o tym jak to wygląda za granicą i wierzycielu członków LLC nie może przejąć kontrolę majątku LLC lub praw członków do głosowania, ponieważ mogą one być w stanie zrobić to jak z korporacją.
Stanisław Nowak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:11

Re: Różne typy przedsiębiorców za granica !

Postprzez Aldona P. » 27 gru 2010, o 08:40

Jako porównanie LLC jest to samochód hybrydowy, który łączy biznes jedne z najlepszych cech korporacji i spółek. Zarówno korporacja jak i LLC nie ma odrębnego bytu prawnego i różnią się od swoich właścicieli, a jego właściciele i menedżerowie nie są osobiście odpowiedzialni za długi spółki i zobowiązania. Podobnie jak spółka cywilna, LLC mogą być traktowane jako podmiot dla celów podatkowych. Ta funkcja w połączeniu z źródłem dochodu oznacza nie rezydowania cudzoziemców w USA pozwoli uniknąć wszelkich podatków w USA.
Aldona P.
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:20

Re: Różne typy przedsiębiorców za granica !

Postprzez Stanisława Zielinska » 27 gru 2010, o 08:43

Operacji i zarządzania LLC są regulowane w drodze pisemnego porozumienia między właścicielami, że nie ma obowiązku publicznie złożone lub podane do Delaware Division korporacji. W rezultacie, LLC umożliwia bezpieczną anonimowość i możliwość tworzenia dostosowanych struktury zarządzania, który określa stosunków gospodarczych między osobami prywatnymi. Umowa może być pisane w dowolnym języku, które nie muszą być przetłumaczone na język angielski.
Stanisława Zielinska
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:20

Re: Różne typy przedsiębiorców za granica !

Postprzez Bronisława Wętka » 27 gru 2010, o 08:46

Delaware LLC ustawa pozwala stronom zdefiniować stosunki gospodarcze w pisemnej umowie, jak sobie tego życzą. Nazywa się to "swobody umów". prawa stanu Delaware ustanawia zasady tylko dla tych kwestiach, w których stronom nie udało się uzgodnić. Określona polityka prawa LLC Delaware jest w jak największym stopniu zasada "swobody umów" i do egzekwowania umów LLC. Umownych elastyczności oferowanej przez Delaware ustawy jest nieporównywalny z jakimkolwiek innym statut LLC.
Bronisława Wętka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:15

Re: Różne typy przedsiębiorców za granica !

Postprzez Szczepan Piątek » 27 gru 2010, o 08:48

Zaznaczając odpowiednie pole przy ubieganiu się o Employer Identification rejestracyjne (EIN), Delaware LLC będzie traktowana jako partnerstwo dla celów federalnego podatku dochodowego, a zatem nie będzie podlegać USA federalnego podatku dochodowego. Dla nierezydenta cudzoziemców w USA, oznacza to, Delaware jest atrakcyjny jurysdykcji korzyści typowe dla wielu. W połączeniu z dodatkową siłę infrastruktury fiskalnej w USA, a masz atrakcyjne przewagę komparatywną.
Szczepan Piątek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:14

Re: Różne typy przedsiębiorców za granica !

Postprzez KrowiakWojtek » 27 gru 2010, o 08:52

Chociaż ustawa zezwala Delaware Delaware LLC zarządzane przez jej członków, nie wymaga członków do menedżerów. Co ważniejsze, stanowi również, że żaden z członków lub zarządca jest zobowiązany osobiście za długi, zobowiązania lub odpowiedzialności Delaware LLC wyłącznie z powodu bycia członkiem, lub działając jako menedżer. To ograniczenie odpowiedzialności osobistej wypada korzystnie w porównaniu z ograniczenia odpowiedzialności osobistej jak udziałowcy korporacji Delaware.
KrowiakWojtek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:16

Re: Różne typy przedsiębiorców za granica !

Postprzez Czesław Chmiel » 27 gru 2010, o 08:54

Jeśli prawidłowo wybrane w formie SS-4, Delaware LLC będzie traktowana jako partnerstwo dla celów federalnego podatku dochodowego, a zatem nie będzie podlegać USA federalnego podatku dochodowego. Oznacza to, że Delaware LLC oferuje takie same korzyści podatkowe jako korporacja S Subhapter lub spółki komandytowej, w tym możliwość zapewnienia przez pisemnej umowy dotyczące alokacji przychodów i / lub wypłaty dla członków w ilościach, które różnią się od członków gospodarczej zainteresowanie LLC, jak również możliwość, aby stanowić podstawę do członków dłużnych bez regresu. Delaware LLC także zapewnienia większej elastyczności podatku w obszarach dystrybucji i może być używany jako cenne narzędzie do planowania nieruchomości i transferów bogactwa.
Czesław Chmiel
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:17


Powrót do Biznes (prowadzenie firmy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron
 

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (20) było 1 paź 2013, o 13:24

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Current time

Teraz jest 21 maja 2019, o 13:53